РУС

Про бутік "НІЧ ТУРБІЙОНІВ"

Годинники - це досконалий механізм, де чітко підігнані деталі утворюють єдиний організм. Але годинник - це також, безсумнівно, деталь. Гардеробу, іміджу в цілому, деталь характеру, настрою, соціального статусу. Яскравість або консерватизм, тренд або класика, шоу або секрет. Однак у більшості випадків - це таке собі персональне міні есе, яке несе в собі безліч акцентів і підказок, що дозволяють дізнатися про людину більше, ніж ти знав до цього.

Є навіть годинник, корпус якого зроблений з осколка метеорита. На перший погляд матеріал схожий на метал, але при обробці проявляються характерні структурні смужки явно неземного походження. Кажуть, це годинник для супер-героїв, які вірять, що космічна енергія заряджає їх життя позитивом. І це вже інтрига зі свідомістю, погодьтеся!

Крім унікальних колекційних годинників майстри Antoine Preziuso в бутіку також представлені годинникі швейцарських мануфактур Claude Meylan і Zeno-Watch Basel. Також вашій увазі пропонуються тайммувери італійської Underwood.

Для вашої зручності презентуємо вам додаток для iPad - інтерактивний каталог нашого бутіка.


© 2014 Нічь Турбийонів.